Lindsay Hakkında

Global büyüme benzersiz zorluklarla ve heyecan verici umutlarla geliyor. Lindsay’de, hepimize fayda sağlayan gelişmiş sulama, altyapı ve sektörel teknoloji çözümleri sunarak dünyamızın potansiyelini yeniliyor ve artırıyoruz. Global nüfusun güvenli ve sürdürülebilir şekilde büyümesini sağlıyoruz. Biz her yeni günü, sorunları gerçek fark yaratan fırsatlara dönüştürme şansı olarak görüyoruz.

Pera Villa Pastaneleri

Pera Villa kurucuları olarak 28 yıl çeşitli büyük firmalarla ortak çalışmalar yaparak ticaret hayatındaki yerimizi geliştirirken ayrıca sektörde edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübe ile 2000 yılında Çerkezköy Kapaklı emlak konutlarında ilk şubemizi Pera Pastanesi adı ile açarak hizmete başladık.

Farel Plastik

FAREL, plastik uygulamaları alanında çalışmak üzere 4 Ocak 1999 tarihinde Çerkezköy’de FARK Holding Şirketi olarak kurulmuştur. 2015 yılının başında Alman Wirthwein AG, Farel’in% 70’ini satın aldı ve o zamandan beri Farel, söz konusu iki büyük grubun Ortak Girişimi oldu. Farel, 40.000 m2 arsa alanı ve 21.000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında faaliyetlerine devam etmektedir.

Kanyon Kahvaltı & Izgara

Zenga Cafe

Tanıtım Reklam Filmleri

Firmanızı en iyi şekilde kurgulanmış ve planlanmış, üzerinde en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş tanıtım filmleriyle sunmak, sizi hem daha etkili tanıtmak hemde akılda kalıcılık anlamında daha ileriye taşımak için etkili olacaktır.

Ürün Çekimi & Tanıtımı

Markanın Hikayesini Videolar ve Resimler ile Dünyaya Anlat.

EKİBİMİZ

VM Bilişim Teknoloji olarak Web ve Mobil yazılım anlamında kurumsal çözümler sunuyoruz. Devamında şirketinizin müşteri potansiyelini arttıracak bazı projelerimizle buluşturuyoruz. Kurumsal yazılım çözümlerimizle işlerinizi kolaylaştırmaya yardımcı oluyoruz.

VM BİLİŞİM TEKNOLOJİ'DEN HİZMET ALMAK İÇİN